Susjelovanje na vatrogasnom natjecanju u Zaprešiću, 17. listopada 2016.

Datum objave: 18. 12. 2016.

Povodom dana grada Zaprešića u Zaprešiću 16. listopada 2016. godine na golf terenu „Novi dvori bana Josipa Jelačića“ održalo se vatrogasno natjecanje pod nazivom Memorijal bana Josipa Jelačića. Na natjecanju je sudjelovalo ukupno 80 natjecateljskih desetina od kojih je 18 natjecateljski desetina u kategoriji članice (žene) „A“ i 14 natjecateljski desetina u kategoriji članice (žene) „B“, te 33 natjecateljski desetina u kategoriji članova (muški) „A“ i 15 natjecateljski desetina u kategoriji članova (muški) „B“.

Na natjecanju su sudjelovali i naši članovi DVD-a Beravci u kategoriji muški”A” i to 13. puta za redom sa jednom desetinom seniora muških koji su ostvarili vrlo dobre rezultate u vrlo jakoj konkurenciji i zauzeli 10. mjesto sa vremenom 39,00 sec i ukupno osvojenih 461,00 bodom.

Konačni poredak XIV. Memorijala bana Josipa Jelačića (pdf)