Sudjelovanje mladeži na ljetovanju u kampu vatrogasne mladeži Fažana 16. kolovoza 2016.

Datum objave: 17. 8. 2016.

DVD Beravci su i ove godine treći puta za redom,a ukupno šest puta do sada nagradilo svoje članove madeži odlaskom u vatrogasni kamp Fažanu na ljetovanje u trajanju od 7 dana. Ekipa muške mladeži bila je sudionik 7. Smjene 21. Kampa vatrogasne mladeži Fažana od 1.8.-8.8.2016. gdje je sudjelovalo ukupno 9 članova mladeži te voditelji Matija Vukasović i Josip Glavačević. Ekipa ženske mladei sudjelovala je u 8. smjeni 21. Kampa vatrogasne mladeži Fažana u razdoblju od 8.8.-15.8.2016. gdje je sudjlovalo ukupno 10 članova mladeži i voditelji Marinka Vukasović i Gabrijela Divić. Na ljetovanju u kampu mladež je osim kupanja imala i sportska natjecanja, teorijsku i praktičnu nastavu te uređenje i čišćenje kampa te zabavne večeri.