Prikupljanje pomoći i sudjelovanje u organizacija humanitarnog koncerta za našu članicu Anju Žderić, 8. svibnja 2016.

Datum objave: 08. 5. 2016.

Na inicijativu mladeži organizirali smo prikupljanje financijskih sredstava za Anju Žderić koja je nastradala u prometnoj nezgodi. U prikupljanje koje je organizirao DVD Beravci uključili su se i mještani koji su svojom donacijom uvelike pomogli Anjinoj obitelji. Prikupljena sredstva uručena su obitelji na sv. Misi koja se održala u župi Blaženog Alojzija Stepinca u Slavonskom Brodu, naselju A. Hebranga koju je predvodio velečasni Tomislav Ćurić nakon koje su Apostoli ljubavi održali predstavu pod nazivom „Druga šamsa“. Na kratkom druženju i zajedničkom upoznavanju dobili smo poziv za sudjelvanje u organizaciji donatorske večeri pod nazivom „Vratimo Anji osmjeh na lice“, velikog humanitarni koncerta duhovnr glazbe Dragutina Hrastovića i Duhosa te scenski prikaz Apostola Ljubavi pod nazivon „Druga Šamsa“ koji će se održati 7. svibnja 2016. godine u dvorani Ivane Brlić Mažuranić u Slavonskom brodu koji smo i prihvatili.

Na koncertu je oko organizacije sudjelovalo 18 članova društva sa različitim zadaćama što smo odradili na najbolji naći.
Nakon završenog kncerta pripremljeno je druženje svim koji su sudjelovali u organizaciji velikog koncerta.