Održana 90. godišnja Skupština DVD-a

Datum objave: 18. 2. 2018.

DVD Beravci kao i svake godine održali su redovnu izvještajnu godišnju skupštinu koja je uedno bila i jubilarna 90., Skupština se održala 17. veljače 2018. godine u Vartogasnom domu gdje je usvojeno Izvješće o radu i financijsko izvješće  za 2017. godinu i donešen je plan rada i financijski plan za 2018. godinu.

Na Skupštini su osim članova DVD-a nazočili Načelnik Općine elika Kopanica Ivan Meteš, Zamjenik načelnika Blaž Šokčević, Predsjednk vijeća Općine Velike Kopanice Tomislav Jagić, Predsjednik Vatrogasne zajednice BPŽ Milan Šulter, Predsjednik Vatrogasne zajednice općine Velika Kopanica Krunoslav Zdunić te gosti iz DVD-a: Sl. Brod, Sikirevci, Oprisavci, Podcrkavlje, Divoševci, V. Kopanica, D. Andrijevci, Štitar, Čajkovci, Bilje, Beljevina, Šamac – Kruševica, Babina Greda, Stari Perkovci, Gundinci i predstavnici udruga KUD-a “Ivan Goran Kovačić”, LJ “Fazan” Beravci i NK “Raketa” Beravci.