Članovi muške „A“ ekipe sudjelovali su na natjecanju 5. Hmeljčarsko tekmovanje vs SSV u Sloveniji

Datum objave: 29. 1. 2017.

DVD Beravci s svojom muškom „A“ ekipom po prvi puta sudjelovalo je na natjecanju u Republici Sloveniji pod nazivom 5. Hmeljčarsko tekmovanje vs SSV koje je organiziralo PGD Hmeljčič u Mirna Peč. Natjecanje se održalo u kategoriji muške ekipe i kategoriji ženske ekipe te je ukupno sudjelovalo 71 ekipa od toga u kategoriji muški 43, a u kategoriji žena 28 ekipa.

Natjecanje se odvijalo na način da su nastupale dvije ekipe istovremeno na dvije staze, ona koja je imala najbolji rezultat u zbroju vremena i grešaka prolazila je dalje i tako sve do  pobjednika.

Natjecateljska ekipa DVD-a Beravci zauzela je 37 mjesto od ukupno 43 ekipe te ovim rezultatom možemo biti zadovoljni budući da je nastupila izmijenjena ekipa  uz malo drugačija pravila nastupanja.

Rezultat članovi A

Rezultati članice A